switch lang switch to English
přihlašování na listopadový výlet
do Amazonie zahájeno
více informací...
Globální meditace, možnost
zapojit se při nejbližším úplňku
Ned 19.prosince 2021 05:36 UTC
více informací...
Projekt Centro de la Ciencia - Business Plan
chatky v řadě
botanická zahrada
chatka zpředu
spojovací koridor
příjezd k objektu

Cílem projektu „Centro de la Ciencia“ je vybudovat a provozovat léčebné centrum v městečku Balsapuerto v provincii Alto Amazonas v regionu Loreto v Republice Peru.

Projekt nevznikl ze dne na den, vyvíjí se od roku 2006 na základě dlouhodobé zkušenosti z prostředím a prokazatelných mimořádných výsledků v léčení přírodní medicínou z okolního pralesa.

V roce 2012 se podařilo odkoupit dva pozemky, které se později úředně sloučily do jednoho velkého. V současnosti už je místo o rozloze takřka pùl hektaru tedy pro výstavbu centra určené.

Záměrem je začlenit do velice příjemného prostředí městečka Balsapuerto objekt, který bude nabízet maximálnì komfortní podmínky pro oddych, relax a nabírání psychických sil při léčbě fyzických nemocí nebo i bez nich. Mimo léčebné pobyty bude možné objekt využívat i na rekreaci.

Poměrně dlouho nebylo možné určit termín pro zahájení výstavby centra, neboť tato možnost závisí na dostavění silnice z města Yurimaguas do městečka Balsapuerto. V současnosti je termín dokončení silnice stanoven na rok 2016.

Bylo by tedy příhodné na začátku roku 2016 navázat vztah se všemi investory, kteří se chtějí na projektu „Centro de la Ciencia“ (centrum vědění) podílet. Pokud zvažujete svojí účast na projektu, kontaktujte nás prosím s jakýmikoliv otázkami přes tyto stránky (záložka „Kontakt“).

náhled ze strany
chatky se zahradou
chatky a džungle
chatka - samostatná studie
pohled shora

Vztah investora k projektu se může definovat smluvně, potom ovšem bude viset ve vzduchu otázka, který subjekt vlastně bude vlastníkem a kde bude konat svojí daňovou povinnost. V případě ochoty investorů cestovat do Peru pro legalizaci svého podpisu na území Peru a kvůli založení společnosti, se nabízí transparentnější cesta, že by vlastníkem byla peruánská společnost a vztah investora k projektu by definovaly stanovy společnosti.

Na digitálních vizualizacích vidíte, jak by případně hotové léčebné centrum mohlo vypadat. Je ovšem nutné vědět, že výsledná podoba se ještě přizpůsobí danému terénu a dalším možnostem. Každopádně se počítá s minimálně osmi samostatnými pokoji nebo chatkami s vlastním sociálním zařízením, dále s jednou velkou společenskou místností, kuchyní, artesanií, bazénem a botanickou zahradou s ukázkami léčivých rostlin.

Vedle každoročního podílu na zisku mohou investoři počítat také s možností pobytu v centru za zvýhodněných podmínek.

 

Pro další informace věnujte prosím pozornost také tomuto videu: https://www.youtube.com/watch?v=8L3zLpu6SuI.